Opole, Polska

Hydraulik

Zakres obowiązków

  • prace na budowie dla hydraulików,
  • wymiana różnych elementów montażowych,
  • naprawa instalacji, konserwacja, wpychanie rur,
  • podłączenie elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej, udrażnianie odpływów, wymiana uszczelek i zaworów,
  • badanie szczelności, montaż przyrządów pomiarowych, zabezpieczenie przed awarią wodociąg.

Oczekujemy

  • doświadczenie,
  • chęci do pracy.

Oferujemy

  • stawka dla specjalisty 25 - 26,80 zł/netto,
  • stawka dla pomocnika 22 - 23,80 zł/netto,
  • praca od pon-pt po 8-10 godzin dziennie,
  • zapewniamy sprzęt,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenia,
  • legalność naszej działalności potwierdza certyfikat KRAZ 6760.

Opcjonalnie dodaj CV (plik PDF/Word, maksymalnie 10 Mb)
Sprawdź politykę prywatności

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

więcej